neděle 11. dubna 2010

Opět hostujeme v Praze – 22. 4. 2010

BOLERO & DĚDICTVÍ & KULT
aneb Kultovní Dědictví Bolera

večer současného scénického tance jedinečně  spojující stěžejní choreografie souboru s novými sóly a duety 
PRAŽSKÁ PREMIÉRA 22.4.2010 v 19:00

Kulturní centrum Spořilov (info o místě, dopravním spojení a předprodeji vstupenek níže) ve svém sále bude již podruhé hostit Taneční divadlo MIMI FORTUNAE z Brna. Přes absolutní nepřízeň počasí v říjnu minulého roku díky Vám, „našim Pražanům“, nezela křesla sálu prázdnotou při prvním večerním programu pořádaném na Spořilově, jímž bylo právě představení TD MIMI FORTUNAE z Brna a vyjadřovaná spokojenost Vás, diváků, znalců contemporary dance i těch, kdo se na současný scénický tanec vypravili třeba poprvé, vedla pořadatele k dalšímu pozvání, za což jsme Vám velmi vděční, neboť hrát, hrát, hrát… to je to, čím a pro co žijeme a lámeme si těla v baletním studiu, místo abychom si v poklidu zašli do hospůdky nebo na rodinný výlet… Ve svém jarním představení TD MIMI FORTUNAE pro jedinkrát spojí dvě současné stěžejní choreografie svého repertoiru – unikátní BOLERO Maurice Ravela a Jiřího Hradila a DĚDICTVÍ Hany a Slavoje Látalových. Zahájení večera bude svěřeno choreografii KULT v provedení premiérovaném v loňském roce v rámci festivalu „Kingdom of Peace International Festival“ v Jordánském království. Kromě těchto tří rozsáhlejších choreografií se sólisté TD MIMI FORTUNAE představí v premiérách nových sól a duetů – „Jing & Jang“ a „Takový jsem…“.

Nezapomene se ani na pořádný taneční žertík „ Miláčku nemám co na sebe!“, aby publikum nezůstalo příliš vážné... S výjimkou BOLERA všechny choreografie budou v Praze uváděny premiérově. Doufáme, že počasí v dubnu přinese v nejhorším jen déšť, nikoliv mráz a sníh jako vloni v říjnu, doufáme, že se Vám představení bude líbit a prostě těšíme se na VÁS!!!  

Představení se koná dne 22.4.2010 v 19 h v Kulturním centru Spořilov, Hlavní 141, Praha 4 (spojení: autobusy č. 170, 203, 260, 118, 121 ze stanic metra Kačerov, Budějovická, Háje, Želivského, Flora)

Cena vstupenky 150 Kč.  Předprodej v KC Novodvorská 151, Praha 4, pokladní hodiny 10:00-12:00, 16:00-20:00, tel.: 241 494 341, e-mail: pokladna@volnocasova.cz, prodej zbylých vstupenek hodinu před představením.


0 komentářů:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.