sobota 5. března 2011

Premiéra se vydařila


Premiéra u Bolka se vydařila.
Po představení následovala slíbená "bublinková párty"
, prostě večírek se "šampaňským" s příznivci divadla, trvající dosud (jenže já už su doma, promiňte, milí příznivci/čtenáři, už su čtyřicátník).
Ohlasy na představení jsou povzbuzující, ba přímo oslavné.
Skoro s jistotou mohu říct, že se tam juchá doteď, mezi fotografiemi připomínajícími pětadvacetiletou historii divadla (viz ilustrační foto).


(publikováno v sobotu, 25 minut po půlnoci)
RKN

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Hani,
to , co jsme mohli zhlédnout v pátek 4.3. v divadla B.P. bylo něco naprosto nepopsatelného. Vy jste vždycky dobří, ale tentokrát jste se ještě několikrát překonali. Já jsem laik, držící baletní tyč v době od svých 5. do 7. let, pak mě vyhodili z I.V.Psoty pro nedostatek talentu a nadměrnou tloušťku. Ale to nevadí, myslím, že smysl pro ladný pohyb a hudbu mám a viděla jsem velikou krásu, velkou profesionalitu a navíc mě to moc zahřálo na duši. Odpust mi, jestli jsem trochu patetická, ale opravdu to mě a myslím, ne jsem si podle ohlasu jista, na celé hlediště takto zapůsobilo. A co mě tentokrát mimořádně vzalo, byl naprosto vynikající výběr hudby k té tématice a nenásilně vložená recitace, to opravdu nemělo chybu.

Ahoj a brzy znovu! Hlavně hrejte, cokoliv, ale co nejčastěji!

Pavla Krčmářová
s Josefem mladším

P.S. Pohoštění také nemělo chybu.

Okomentovat