neděle 3. června 2012

Noc snů a Noc kostelů

V pátek 1. 6. 2012 zažilo Brno hned několik akcí, a my stihli participovat na dvou z nich.

Noc snů se v Zoo Brno konala již po osmé, a my coby sponzoři naší Mimi tančili hned na začátku programu krátce po 18. hodině. Už to málem vypadalo, že nám déšť vystoupení pokazí. Ale odvážně jsme začali tančit, a jakoby tam nahoře někdo řekl "vypněte to, nenechali se zastrašit", pršet přestalo s prvními takty Maskové pavany. Takže jsme zatančili upravené Zrcadlo věků, přidali předpremiérově Haleluja.

Pak jsme sedli do aut a přejeli do centra Brna, kde jsme již v 19:30 v rámci programi Noc kostelů (viz nockostelu.cz - Kostel Sv. Michala) tančili v kostele Sv. Michala v premiéře novou choreografii Haleluja a v repríze Ave Maria (pásmo, které jsme si pro sebe sama začali nazývat "Za svobodu" - jak jsem psal do Indie: FOR FREEDOM! Dance full of life, joy and positive energy, dedicated to the feeling of freedom, created in high dance technique of contemporary scenic dance.).
Čas do druhého vystoupení ve 22:10, kdy se nás poněkud pokusila naplnit nervozitou kamera televize, jsme naplnili prohlídkou interiérů kostela, včetně výstavy obrazů v Angeliku.

Fotografie budou (aktuálně leží na portable harddisku doma, kam jsem je uložil, a odjel s rodinou na víkend k babičce).
RKN

0 komentářů:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.