sobota 18. dubna 2015

Ohlédnutí: Odry

Nejprve se na úvod článku omlouvám všem pravidelným čtenářům, neboť tento web na chvíli trochu osiřel mou vinou. Navíc v níže popisovaném představení v Odrách za mne musel být záskok, neb já jsem v nemocnici. No a pak jsem musel posbírat informace o představení, abych mohl napsat článek, pak mi bylo nějak dlouho smutno, že jsem na tom představení nebyl... Ale dost o mých pocitech, povídejme o divadle a o představení:
Sice to před představením vypadalo poněkud hrozivě, neb kromě mne musel být zajištěn záskok ještě za Elišku (nemoc se z průdušek nebezpečně posunula k plicím a hrozila hospitalizace v nemocnici), Slavoj si nepříjemně narazil záda a Hana musela nosit na kotníku ortézu, ale divák ve výsledku neměl co poznat - představení se vydařilo!
Dopolední představení od 11 hodin mělo mezi náctiletými úspěch, který mládež projevovala potleskem i nadšeným pískotem. I večerní představení od 18. hodiny bylo téměř vyprodané, po něm pak přišli souboru gratulovat i pořadatelé.
Ostatně pořadatelé se o členy souboru perfektně postarali, nachystáno bylo skvělé obědové menu a odpoledne pak výtečné čerstvé obložené bagety, a členka technického týmu Hanka navíc připravila plech výtečné bublaniny.
V místní kronice pak zápis TD MIMI FORTUNAE jistě nezapadne v takové výtečné divadelní společnosti jako jsou Miroslav Donutil, Divadlo Na zábradlí či Divadlo Járy Cimrmana.

RKN

0 komentářů:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.