pátek 16. října 2015

Pozvánka do Bílého domu 26.11.2015 v 19:30

Taneční divadlo MIMI FORTUNAE uvádí

26. 11. 2015 v 19:30 hod.

HUDLAJ DUDLAJ
Příběh písma, Láska z refýže, atd., atd…

a hosté
Aneta Kamenská (Duncan Center Praha)
a skupina K.L.A.M. - Individuality
S.P.G. Old Guard – Rytíři nebessál B. Bakaly v centru Brna, Žerotínovo náměstí 6
předprodej a rezervace: 737 261 107 (190 Kč)
předprodej  Radnická 2: 542 210 863 (190 Kč)
zbylé vstupenky před představením na místě (230 Kč)

O představení

Rok se s rokem sešel, od léta to zase uteklo až moc… a taneční divadlo MIMI FORTUNAE opět připravilo pro období předcházející vánoční atmosféře večer scénického tance a pohybového divadla. Předadventní představení je jako vždy určeno divákům „všech věků i stavů“ a svou jedinečnou náladou stejnou měrou těm, kdo se rádi nechají v divadle rozesmát, i těm, kdo se nebrání nechat se dotknout silou myšlenek a pocitů děje, kdy lidská těla a tváře vyprávějí své příběhy - zkrátka bude se hrát pro všechny, kdo se v čase před milovanými nebo nenáviděnými přípravami na vánoce, zaboří do vskutku pohodlných křesel a nechají se bavit!

Program byl zvlášť zkomponován pro toto jediné představení a zdaleka není jen „vánoční“! Neprozradíme předem všechno, ale zde je aspoň pár podrobností.

TD MIMI FORTUNAE mimo jiné uvede premiéru LÁSKA Z REFÝŽE a jak napovídá samotný název, vážné to tedy nebude! Další premiéře s názvem PŘÍBĚH PÍSMA, s choreografií Hany Smičkové-Látalové, bude patřit závěr večera.  Tento příběh nás vrátí do dávných dob, kdy se lidé na našem území seznamovali s psaným a tištěným slovem. Nejedná se ale o historické ztvárnění námětu, nýbrž o vypravěčskou zkratku s pohybovými prostředky zcela současnými. Těšit se můžete také na precizní sóla Jany Smržové-Zajíčkové a Zuzany Sýkorové.

Jak host vystoupí charismatická Aneta Kamenská, návštěvníkům představení TD MIMI FORTUNAE již dobře známá a právem obdivovaná sólistka a choreografka z Duncan Centra Praha, tentokrát  nejen v sóle, ale i se svou skvělou taneční skupinou.

Jako překvapení jsou připraveni Rytíři nebes. Původní skupina historického šermu, dnes  herci, tanečníci, komici a pořád správní chlapi, i když si říkají Old Guard čili Stará Garda. Jejich představení je skutečný zážitek, i když s velkým nebezpečím pro bránice diváků!

K atmosféře představení přispějí svým uměním hudebníci, známí publiku z představení Kytice a Story a bude hrát a zpívat vánočně i nevánočně.

Setkání s Tanečním divadlem MIMI FORTUNAE a jeho hosty tradičně bude zakončeno přípitkem v předsálí.

0 komentářů:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.